LESROOSTER DANS (MA t/m ZO)

 

MAANDAG

Tijd Dansstijl Naam groep Leeftijd Docent
15:45 - 16:45 Street/HipHop BeatDabbers 5 - 6 Darcy
16:00 - 17:00 Street/HipHop DanceStreet 7 - 9 Ivo
16:45 - 17:45 Street/HipHop Dance Maniacs 10 - 11 Darcy
17:00 - 18:00 Street/Hiphop StreetMusic 11 - 12 Ivo
17:45 - 18:45 Voor-Selectie BeatSquad  selectie Gelvin ea.
18:00 - 19:00 Selectie BeatKidz  selectie Myron
18:45 - 19:45 Voor-Selectie  Orginals  selectie Myron
19:00 - 20:00 Selectie Diversity  selectie Gelvin ea.
19:45 - 20:45 Voor-Selectie Different  selectie Myron
20:00 - 21:00 Selectie Insane  selectie Gelvin ea.


DINSDAG

Tijd Dansstijl Naam groep Leeftijd Docent
15:45 - 16:45 Street/HipHop SuperStars  7 - 8 Tatum
15:45 - 16:45 Street/HipHop NewStreet 5 - 6 Carmen
16:45 - 17:45 Street/HipHop Little Dragons  10 - 11 Tatum
16:45 - 17:45 Street/HipHop Little Monsters 9 - 10 Carmen
17:45 - 18:45 Street/HipHop AllStars 11 - 12 Tatum
17:45 - 18:45 Street/HipHop SuperBeatz 12 - 14 Carmen
18:45 - 19:45 Street/HipHop Urban Dancers 15 - 18 Tatum

18:45 - 19:45

Street/HipHop + Next Level (HIGHER LEVEL)  14 - 17 Carmen


WOENSDAG

Tijd Dansstijl Naam groep Leeftijd Docent
13:00 - 14:00 Street/HipHop MiniStars  4 - 5 Maria
13:00 - 13:45 KidBreak (45 min) KidBreakers 6 - 7 Aleandro
14:00 - 15:00 Street/HipHop NewStars  6 - 7 Maria
13:45 - 14:45  BreakDance Future Crew 8 - 12 Aleandro
15:00 - 16:00 Street/HipHop BeatGirlz  7 - 8 Maria
14:45 - 15:45 BreakDance NewBreak  5 - 6 Aleandro
15:45 - 16:45 Sing/Dance Class BeatStreet 7 - 9 Myron
16:00 - 17:00 Street/HipHop StreetHearts  9 - 10 Xavaira
16:45 - 17:45 Sing/Dance Class SingingStreet 10 - 12 Myron
17:00 - 18:00 Street/HipHop BeatNation  11 - 13 Xavaira
17:45 - 18:45 Voor-Selectie BeatSquad  selectie Myron
18:00 - 19:00 Selectie BeatKidz selectie Gelvin ea.
18:45 - 20:00 Voor-Selectie Originals  selectie Myron
19:00 - 20:15 Selectie Diversity selectie Gelvin ea.
19:45 - 20:45 Voor-Selectie Different selectie Myron
20:00 - 21:00 Selectie Insane selectie Gelvin ea.


DONDERDAG

Tijd Dansstijl Naam groep Leeftijd Docent
15:45 - 16:45 Street/HipHop BeatMagic 7- 8 Darcy
16:00 - 17:00 Street/HipHop BeatDancers  9 - 10 Myron
16:45 - 17:45 Street/Hiphop Team Beat 11 - 13 Darcy
17:00 - 18:00 Street/HipHop BeatRockers  10 - 12 Myron
17:45 - 18:45 Street/Hiphop On The Beat  12 - 15 Darcy
18:00 - 19:00 Street/Hiphop BeatCrew  14 - 16 Myron
18:45 - 19:45 Street/HipHop + The OG's (HIGHER LEVEL)  14 - 16 Darcy
19:00 - 20:00 Street/HipHop + Level up  (HIGHER LEVEL) 14 - 18 Myron


VRIJDAG

Tijd Dansstijl Naam groep Leeftijd Docent
15:15 - 16:00 KidDance MiniBeatz 4 - 5 Carmen & Veronica
15:45 - 16:45 Street/HipHop StarDancers  5 - 6 Tatum
16:00 - 17:00 Street/HipHop SweetBeatz  7 - 8 Xavaira
16:45 - 17:45 Street/Hiphop Little Beatz 9 - 10 Tatum
17:00 - 18:00 Street/HipHop Crazy Motion 10 - 12 Xavaira
17:45 - 18:45 Street/HipHop Start een team!
MEER INFO ....

Alle leeftijden

Tatum
18:00 - 19:00 Street/Hiphop Start een team!
MEER INFO ....
Alle leeftijden

Xavaira


ZATERDAG & ZONDAG

Tijd Dansstijl Naam groep Leeftijd Docent
10:00 - 18:00 Kids Party's
MEER INFO ...
Kids Party's
MEER INFO ...
4 - 11 Various

 

 

 

 

In dit lesrooster kun je zien welke klassen er wanneer plaatsvinden. Iedere dansgroep heeft z'n eigen naam!

Alle reguliere lessen zijn open voor inschrijving, met uitzondering van de selectieteams en de groepen waar (Wachtlijst) achter staat. Deze groepen zitten op dit moment vol.

Er is ook altijd de mogelijkheid om een eigen nieuwe klas te starten met minimaal 5 vriendjes of vriendinnetjes. Op deze manier weet je zeker dat je met je allerbeste vrienden op de dansvloer staat!

 

Voor een routebeschrijving naar de studio kun je kijken bij CONTACT.

Mocht je vragen hebben naar aanleiding van het rooster, dan kun je ons altijd bellen, mailen of appen/sms-en met je vraag. 

Wij staan je graag te woord en helpen je de best passende les voor jouw kind te vinden!

GEEF JE OP! START JE EIGEN DANSTEAM
WhatsApp support Chat met ons!