LESROOSTER DANS (MA t/m ZO)

 

MAANDAG

Tijd Dansstijl Naam groep Leeftijd Docent
16:00 - 17:00 Street/HipHop BeatDabbers  10 - 12 Tharsini
15:45 - 16:45 Street/HipHop DanceStreet  7 - 9 Myron
16:45 - 17:45 Voor-Selectie BeatSquad (VOL) 8 - 10 Myron
17:00 - 18:00 Selectie BeatKidz (VOL) 8 - 10 Gelvin ea.
17:45 - 18:45 Voor-Selectie  Orginals (VOL) 10 - 13 Myron
18:00 - 19:00 Selectie Diversity (VOL) 10 - 13 Gelvin ea.
18:45 - 20:00 Voor-Selectie Different (VOL) 12 - 16 Myron
19:00 - 20:15 Selectie Insane (VOL) 12 - 16 Gelvin ea.


DINSDAG

Tijd Dansstijl Naam groep Leeftijd Docent
16:00 - 17:00 Street/HipHop NewStreet 5 - 6  Carmen
15:45 - 16:45 Street/HipHop SuperStars  7 - 9 Anouk
16:45 - 17:45 Street/HipHop Little Dragons  9 - 11 Anouk
17:00 - 18:00 Street/HipHop Little Monsters (VOL) 8 - 10 Carmen
17:45 - 18:45 Street/HipHop AllStars 10 - 12 Anouk
18:00 - 19:00 Street/HipHop SuperBeatz 8 - 10 Carmen


WOENSDAG

Tijd Dansstijl Naam groep Leeftijd Docent
13:00 - 13:45 KidStreet MiniStars (VOL) 4 - 5 Christa
13:15 - 14:00 KidBreak KidBreakers 5 - 7 Ronald
14:00 - 15:00 Street/HipHop NewStars (VOL) 6 - 7 Christa
14:15 - 15:15  BreakDance Future Crew 8 - 12 Ronald
15:00 - 16:00 Street/HipHop StreetHearts  8 - 10 Christa
15:15 - 16:45 Sing & Dance Class BeatStreet  8 - 11 Carmen
16:00 - 16:45 KidStreet KidStars  4 - 6 Christa
16:45 - 17:45 Voor-Selectie BeatSquad (VOL) 8 - 10 Carmen
17:00 - 18:00 Selectie BeatKidz (VOL) 8 - 10 Myron
17:45 - 18:45 Voor-Selectie Orginals (VOL) 10 - 13 Carmen
18:00 - 19:00 Selectie Diversity (VOL) 10 - 13 Myron
18:45 - 20:00 Voor-Selectie Different (VOL) 12 - 16 Carmen
19:00 - 20:15 Selectie Insane (VOL) 12 - 16 Myron


DONDERDAG

Tijd Dansstijl Naam groep Leeftijd Docent
16:00 - 17:00 Street/HipHop BeatDancers (VOL) 8 - 10 Tharsini
15:45 - 16:45 Street/HipHop BeatMagic (VOL) 6 - 8 Aurelie
17:00 - 18:00 Street/HipHop BeatRockers (VOL) 9 - 11 Myron
16:45 - 17:45 Street/Hiphop Team Beat (VOL) 11 - 13 Aurelie
18:00 - 19:00 Street/Hiphop BeatCrew 12 - 14 Myron
17:45 - 18:45 Street/Hiphop Beauty & the Beats (VOL) 12 - 14 Aurelie
18:45 - 19:45 Street/HipHop + Dance Maniacs (HIGHER LEVEL) 12 - 14 Aurelie
19:00 - 20:00 Street/HipHop + Level up  (HIGHER LEVEL) 15+ Myron


VRIJDAG

Tijd Dansstijl Naam groep Leeftijd Docent
15:00 - 15:45 KidStreet KidDance 2 - 4 Tharsini
15:15 - 15:45 KidBreak MiniBreak 4 - 6 Ronald
15:45 - 16:45 Street/HipHop StarDancers  6 - 7 Tharsini
16:00 - 17:00 Street/HipHop SweetBeatz (VOL) 7 - 8 Anouk
16:45 - 17:45 Street/Hiphop Little Beatz 9 - 10 Tharsini
17:00 - 18:00 Street/HipHop Crazy Motion 10 - 12 Anouk
17:45 - 18:45 Street/HipHop BeatMusic 12 - 15 Tharsini
18:00 - 19:00 Street/HipHop BeatKillerz 10 - 12 Anouk


ZATERDAG & ZONDAG

Tijd Dansstijl Naam groep Leeftijd Docent
12:00 - 18:00 Kids Party's Kids Party's 4 - 13 Various

 

 

 

In dit lesrooster kun je zien welke klassen er wanneer plaatsvinden. Iedere dansgroep heeft z'n eigen naam! Er is ook altijd de mogelijkheid om een eigen nieuwe klas te starten met minimaal 5 vriendjes of vriendinnetjes. Op deze manier weet je zeker dat je met je allerbeste vrienden op de dansvloer staat!

 

Voor een routebeschrijving naar de studio kun je kijken bij CONTACT.

Mocht je vragen hebben naar aanleiding van het rooster, dan kun je ons altijd bellen, mailen of appen/sms-en met je vraag. 

Wij staan je graag te woord en helpen je de best passende les voor jouw kind te vinden!

GEEF JE OP! START JE EIGEN DANSTEAM
WhatsApp support Chat met ons!